«Біометричний» документ тепер можна отримати у Герцаївському районі

За участі начальника Управління ДМС у Чернівецькій області Віталія Вербицького та заступника начальника Управління Валерія Попова відкрито робочі станції з оформлення та видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон та паспортів громадянина України у вигляді ID-картки у Герцаївському та Путильському районних секторах УДМС у Чернівецькій області, пише сайт Герца Сьогодні з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Досі лише 10 з 12-ти територіальних підрозділів Управління ДМС у Чернівецькій області були забезпечені спеціальним устаткуванням з наданнявказаних послуг.

В рамках прийнятої Державною міграційної службою України програми державної закупівлі спеціального обладнання через систему Prozorro було придбано 2 вузли ДІС (Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування) для Чернівецької області.

Із  завершенням робіт з їх встановлення та під’єднання Чернівецька область повністю укомплектована технічними засобами для оформлення та видачі закордонних паспортів та пластикових паспортів громадянина України громадянам безпосередньо за місцем проживання.

Переваги цього нововведення відчують мешканці Герцаївщини та гірської Путильщини, котрим раніше доводилося долати 10 км від Герци до Новоселиці або 25 км – до Чернівців, від Путили – 45 км до сусідньої Вижниці.

Забезпечення цих районів відповідним обладнанням зменшить навантаження на інші територіальні підрозділи, дозволить скоротити черги та створити  максимально комфортні умови для отримувачів адмінпослуг.

ДОВІДКОВО:

Герцаївський РС УДМС у Чернівецькій області надає послуги у сфері міграції понад 33 тисячам мешканців району, Путильський РС УДМС у Чернівецькій області – більше 26 тисячам.

Протягом 2016 року працівниками Герцаївського РС УДМС оформлено та видано 1,1 тис. паспортів громадянина України  у вигляді книжечки (в тому числі вперше – 437), працівниками Путильського  РС УДМС – понад 900 паспортів (в тому числі вперше – 371).

Загалом протягом 2016-го року працівниками Управління ДМС у Чернівецькій області оформлено 14,3 тисячі паспортів громадянина України  зразка 1994 року (в тому числі 1,6 – при досягненні 16-річного віку) та 10,1 тис. паспортів громадянина України у вигляді ID-картки, 71,4 тис. паспортів громадянина України для виїзду за кордон (т.зв. «біометричних»).

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців