Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» відправили черговий вантаж смаколиків та необхідних побутових речей для бійців на Схід України

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної парторганізації, зібраний волонтерами вантаж транспортує на Схід священик-капелан, настоятель греко-католицького храму Святого Антонія та Різдва Пресвятої Богородиці отець Василь Гасинець.

Повідомляє сайт ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на ЕЛЕКТОРАТ.

«Завантажили по 9 кг сосисок та грудинки, надані підприємством «Колос», відправили закрутки-соління, свіжі калачі, 6 відер бринзи в розсолі. Накрутили голубців, наліпили два види вареників – з м’ясом та картоплею. Приміщення для готування, як завжди, надала хазяйка кафе «Панацея» Родіка Возна, за що ми всі їй щиро вдячні. У четвер готуємо новий вантаж для відправки», – розповідає активістка Лідія Гаїна.

Окрім харчів, волонтери відправили бійцям 400 пар теплих шкарпеток, міцні черевики, військовий кожух на овчині, теплі светри, рукавиці.

Кожна з жінок-волонтерок, попри те, що не належить ані до заможних, ані до молодих і здорових, декілька разів на тиждень знаходить час і сили, аби готувати для бійців – тих, хто на фронті та тих, хто проходить лікування й реабілітацію у кризовому центрі Чернівецької обласної лікарні.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців