Для сокирянських бджолярів провели семінар-навчання

Днями в районній державній адміністрації відбувся семінар-навчання для бджолярів району який провів перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич. В роботі семінар-навчання взяли участь  голова обласної спілки пасічників «Буковинський бджоляр» Василь Паламар, провідний інспектор відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки Василь Голяк, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, представник Сокирянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та  бджолярі району.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Сокирянської РДА.

Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Маркевич дуже часто бджолярі, особливо початківці, стикаються з проблемами, які пов’язані з технікою ведення бджільництва, відсутністю матеріальних коштів для ефективного ведення бджолярської справи тощо. Такі заходи якраз і направлені на методичну допомогу, обговорення  актуальних проблем, а також  зайва нагода поділитися досвідом і новими ідеями, прийняти рішення щодо подальшого розвитку бджільництва.

Про стан справ щодо розвитку бджільництва в районі, кількість пасічників та їх проблеми поінформував начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації. Голова обласної спілки пасічників «Буковинський бджоляр» Василь Паламар проінформував про напрямки роботи спілки та можливості виведення галузі на європейський ринок.

Окрім того, провідний інспектор відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки Василь Голяк розповів присутнім про особливості та взаємозв’язок бджільництва та інших галузей агропромислового комплексу області. Наразі першочерговим є налагодження співпраці, в т.ч. фінансової, з аграрними компаніями, фермерами та пасічниками задля підвищення врожайності на полях області.

На завершення Андрій Миколайович закликав всіх присутніх бджолярів бути більш згуртованішими для розвитку галузі на теренах району.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців