Кабмін удосконалив механізм «єдиного вікна» на українських митницях

Кабмін прийняв рішення удосконалити механізм «єдиного вікна» на українських митницях напередодні введення обов’язкового використання системи з 1 лютого 2018 року.

Повідомляє БУКОВИНСЬКА ОКРУГА посилаючись на zik.ua.

«Мінфін виявив ряд проблемних питань, які можуть ускладнити процес митного оформлення товарів при обов’язковому застосуванні «єдиного вікна», – заявили в Мінфіні.

«Це стосується, зокрема, відмінних від автомобільного видів транспорту (водний, залізничний, авіа) і поштових та міжнародних експрес-відправлень», – наголошується в повідомленні.

Рішенням Кабміну вводиться диференційований підхід до обов’язкового застосування «єдиного вікна» з урахуванням особливостей транспортних операцій.

Зокрема, постановою уряду продовжена на 1 рік можливість добровільного застосування системи «єдиного вікна» у випадках переміщення товарів транзитом, вивезення за межі України товарів морським, залізничним і авіаційним транспортом, а також ввезення товарів в поштових та міжнародних експрес-відправленнях.

Крім того, вводиться на 90 днів перехідний період у вигляді добровільного застосування системи «єдиного вікна» в кожному новому місці митного оформлення, в яких почнеться застосування цієї системи.

«Серед нововведень – впровадження ризик-орієнтованого підходу до обрання об’єктів фітосанітарного контролю дерев’яного пакувального матеріалу і палет», – відзначають в Мінфіні.

При цьому до переліку товарів, що не підлягають санітарно-епідеміологічному контролю, внесені медичні вироби (в тому числі для діагностики, активні медичні вироби, які імплантують, допоміжні засоби, що пройшли процедуру оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, а також пестициди і агрохімікати, зареєстровані в Україні).

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців