Народне віче у Сокирянах зібрало більше двох тисяч людей

Акція пройшла мирно, без порушень громадського порядку. Як раніше повідомлялося 31 січня 2018 року під стінами Сокирянської міської ради відбулося народне віче, зініційоване 14 сільськими громадами району.
Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на Погляд.

У віче взяли участь близько 2 тисяч представників із сіл Гвіздівці, Олексіївка, Романківці, Сербичани, Шебутинці, Кормань, Кулішівка, Вітрянка, Лопатів, Братанівка, Селище, Грубна, Волошкове, Михалкове та м. Сокиряни. Про це повідомляють на офіційному веб-сайті Сокирянської РДА.

Акція пройшла мирно, без порушень громадського порядку. Люди висловили свою думку про впровадження реформи децентралізації в районі, яка вже розпочалася. Учасники віче виступили за створення на Сокирянщині ще однієї сильної і потужної громади, шляхом приєднання до існуючої Сокирянської МТГ ще 14 сільських громад.

За результатами віча прийнято Резолюцію із зверненням до депутатів міської ради та голови Сокирянської міської ради В. Равлика щодо підтримки реформи децентралізації на Сокирянщині та прийняття рішення на позачерговій сесії міської ради про надання згоди на приєднання 14 сільських громад до Сокирянської МТГ. А також учасники зібрання звернулися до Чернівецької обласної державної адміністрації внести зміни до перспективного плану формування громад в частині створення в Сокирянському районі об’єднаних територіальних громад. Резолюцію передано в Сокирянську міську раду.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців