Першу у світі “віртуальну” церкву в США “відвідують” не лише віряни, а й атеїсти

Пастор Ді Джей Сото проводить свої проповіді, користуючись сервісом віртуальної реальності AltSpaceVR. Він намагається переконати своїх колег, що у майбутньому релігії цілком комфортно почуватимуся у віртуальному просторі, тож уже зараз потрібно інвестувати в створення розгалуженої мережі VR-церков, повідомляє Wired.

Повідомляє сайт БУКОВИНСЬКА ОКРУГА посилаючись на сайт 24tv.ua.

Американський пастор Ді Джей Сото заснував першу у своєму роді VR-церкву, яка користується популярністю не тільки у вірян, а й в атеїстів, пише Wired. Свої проповіді він проводить у віртуальному просторі, до якого можуть долучитись усі охочі.

Сото звільнився з церкви, в якій служив, за кілька місяців до знайомства з віртуальною реальністю, а опісля цього вирішив стати “християнським антрепренером”.

На думку “віртуального пастора”, його церква зможе легко залучити як молодь, так і досвідчених грішників”, які “соромляться або бояться відвідувати” церкву. Багато в чому цьому сприяє невимушена атмосфера на віртуальних проповідях: наприклад, аватар у Сото у вигляді сріблястого робота. Під час співу псалмів з’являються субтитри з їх текстом, а після – смайлики, які плескають у долоні.

Для цього “проекту” він продав свій будинок і майже все майно, купив дев’ятиметровий трейлер і відправився подорожувати Америкою з дружиною та 5 дітьми, аби доносити церковне вчення таким-от новітнім способом.

Крім тих, хто зазвичай приходить до церкви неділями, на віртуальній проповіді можна було зустріти і атеїстів, яких зацікавило подібне застосування високих технологій. Через 10 місяців Сото заснував першу в світі VR-церкву.

Традиційні ж настоятелі наразі й не знають, як реагувати на цю ініціативу. А проповідник тим часом планує організувати краудфандінгову компанію, щоб залучити кошти для розширення свого релігійного проекту.

У далекосяжних планах пастора – створити невеличкий “всесвіт” в AltSpaceVR, аби можна було “потрапити” в біблійний світ і своїми очима побачити, приміром, історію Давида і Голіафа.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців