У Сокирянах говорили про мобілізацію платежів

Вчора, 21 лютого,  у райдержадміністрації відбулося засідання районної Комісії з питань мобілізації платежів до державного та місцевих бюджетів на території району під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Маркевича.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на Сокирянську РДА.

У роботі Комісії взяли участь керівники та спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, Сокирянської ОДПІ, Сокирянського управління обслуговування громадян Головного Управління ПФУ в Чернівецькій області, відділу у Сокирянському районі Міськрайонного управління у Сокирянському районі та м. Новодністровську Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Основними питаннями, які розглядалися на засіданні були питання виконання та перспективи щодо перевиконання доходів місцевих бюджетів, які будуть спрямовані на забезпечення видатків. В ході засідання проведено порівняльний аналіз надходження податків і зборів за відповідним періодом минулого року, в розрізі основних платників до місцевих бюджетів. Проблемою є те, що органи місцевого самоврядування не в повній мірі приділяють увагу повноті стягнення надходжень до місцевих бюджетів району.

Як зазначив Андрій Маркевич вагомим джерелом для наповнення сільських бюджетів і використання усіх наявних резервів для збільшення надходжень до сільського бюджету залишається плата за землю, оренда землі з юридичних та фізичних осіб, податок за нерухомість.

За інформацією фінансистів та податківців наразі проблемними щодо виконання бюджету є 4 сільські ради. Тож, задля вирішення питань було прийнято рішення заслухати звіти сільських голів даних населених заходів та обговорити шляхи вирішення  проблем.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців