У Сокирянах говорили про мобілізацію платежів – СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ

У Сокирянах говорили про мобілізацію платежів

Вчора, 21 лютого,  у райдержадміністрації відбулося засідання районної Комісії з питань мобілізації платежів до державного та місцевих бюджетів на території району під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Маркевича.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на Сокирянську РДА.

У роботі Комісії взяли участь керівники та спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, Сокирянської ОДПІ, Сокирянського управління обслуговування громадян Головного Управління ПФУ в Чернівецькій області, відділу у Сокирянському районі Міськрайонного управління у Сокирянському районі та м. Новодністровську Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Основними питаннями, які розглядалися на засіданні були питання виконання та перспективи щодо перевиконання доходів місцевих бюджетів, які будуть спрямовані на забезпечення видатків. В ході засідання проведено порівняльний аналіз надходження податків і зборів за відповідним періодом минулого року, в розрізі основних платників до місцевих бюджетів. Проблемою є те, що органи місцевого самоврядування не в повній мірі приділяють увагу повноті стягнення надходжень до місцевих бюджетів району.

Як зазначив Андрій Маркевич вагомим джерелом для наповнення сільських бюджетів і використання усіх наявних резервів для збільшення надходжень до сільського бюджету залишається плата за землю, оренда землі з юридичних та фізичних осіб, податок за нерухомість.

За інформацією фінансистів та податківців наразі проблемними щодо виконання бюджету є 4 сільські ради. Тож, задля вирішення питань було прийнято рішення заслухати звіти сільських голів даних населених заходів та обговорити шляхи вирішення  проблем.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

КОМЕНТУВАТИ


*