У Сокирянах привітали ветеранів-націоналістів – СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ

У Сокирянах привітали ветеранів-націоналістів

Питання та проблеми шановної категорії населення, учасників бойових дій в Афганістані та інших «гарячих точках» світу обговорено сьогодні, 14 лютого, під час районної зустрічі ветеранів – афганців з керівництвом райдержадміністрації та керівниками профільних служб. Зустріч відбулася в залі районного територіального центру соціального обслуговування громадян.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Сокирянської РДА.

З  29 – ю річницею виведення радянських військ з Афганістану учасників заходу привітали заступник голови райдержадміністрації Ірина Тарасова, керівник апарату райдержадміністрації Алла Серебрянська та голова районної спілки воїнів – інтернаціоналістів  Павло Зелений.

Вітаючи воїнів – афганців заступник голови  райдержадміністрації Ірина Тарасова  зазначила, що ветерани Афганістану завжди були і є прикладом мужності й відваги, зразком людей, для яких обов’язок — це не просто слово, а норма поведінки, зміст життя. Вона наголосила, що райдержадміністрація та районна рада будуть і надалі вирішувати існуючі проблеми, допомагати у вирішені щоденних буденних справах. Представник виконавчої гілки влади подякувала за небайдужість та активність в громадському житті, адже минулого року з ініціативи афганців було відкрито пам’ятних побратимам, а цього року започатковано учнівський турнір з волейболу.

Привітав своїх побратимів голова районної спілки воїнів – інтернаціоналістів Павло Зелений та подякував районному керівництву за можливість зустрітися та поспілкуватися з товаришами і висловив сподівання на таку ж зустріч в наступному році.

Пам’ять про всіх, хто віддав життя в роки воєнних протистоянь вшанували хвилиною мовчання.

Про забезпечення соціальних гарантій воїнам – інтернаціоналістам, забезпечення медичного супроводу, дотримання законодавства у сфері земельних відносин, говорили керівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу інфраструктури, ЖКГ та цивільного захисту райдержадміністрації, центральної районної лікарні, ЦПМСМ,  відділу Держгеокадастру, Пенсійного фонду.

Під час зустрічі ветерани – афганці виступили з пропозицією встановлення пам’ятника героям – інтернаціоналістам і в райцентрі, на території меморіального комплексу біля нового будинку культури. Адже за їх словами щодня люди району приїжджають сюди і зможуть віддати шану полеглим, а районні щорічні зустрічі дають можливість поспілкуватися та вшанувати побратимів. Тож, після звернення правління громадської організації,  дане питання перебуватиме на контролі районної влади.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

КОМЕНТУВАТИ


*