У Сокирянах відбулася активізація виховної та патріотичної роботи

Днями у залі Учбово-методичного центру культури Буковини відбулося засідання журі конкурсу ІІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» із визначення кращих робіт для участі в ІV етапі. Участь у конкурсі взяли учні 13-ти художніх шкіл Чернівецької області та образотворчого відділення Іспаської школи мистецтв. Загалом на конкурс було представлено 91 твір у номінації «Образотворче мистецтво» – 66 робіт та 25 – у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Учнівські твори виконані у різних техніках живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на Сокирянську РДА.

 Мета конкурсу – активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, вивчення спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення художніх здібностей та обдарувань серед підростаючого покоління. А темами конкурсних робіт стали «Ідея соборності України», «Творчість Т.Г.Шевченка», «Доля українського народу, суспільства, держави, власної родини, їхня сучасність та майбуття» тощо.

 Переглянувши усі твори, обговоривши мету та умови конкурсу, члени журі визначили 10 переможців у двох номінаціях. Визначені роботи будуть надіслані для участі у ІV етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», котрий проходитиме у м. Києві. Члени журі також вирішили відзначити подяками 19 учнів.

Отож, переможцем в номінації «Образотворче мистецтво» стала Юлія Петрушко, учениця 4 класу Сокирянської районної ХШ з роботою «Козак-бандурист», папір, гуаш, старший викладач – Скаженюк Лариса Миколаївна.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців